Online hry zdarma

a svátek má

:Vzkazy:

:Kalendář:

» Strategické

Zahrajte si hru Castle attack 2 - Online hry zdarmaCastle attack 2 je strategická hra, ve které bráníte svůj hrad.

Ovládání: šipky, z, c, x, mezerník
Velikost: 2,83 MB
Platforma: Shockwawe
Arse race neboli prdelí závody. Vsaďte si kolik chcete na nějakou prdel a pokud vyhraje, tak získáváte prachy. Jsou to jako by takové prdelí dostihy. :-) Pokud ale prohrajete všechny prachy, tak hra skončila. A ještě něco. Můžete svou prdel popohánět bičem nebo fazolemi. :-)

Ovládání
: myš
Velikost: 463 kB
Platforma: Flash
Budujte cestu polárnímu expresu. Seberte mu vagóny a pokračujte cestou do tunelu. Potom se vám otevře další kolo. Že můžete vjet do tunelu poznáte tak, že nad tunelem budou blikat  zelené lampy. Dejte si pozor, ať vám cestu nezkříží vlci.

Ovládání: myš
Velikost: 733 kB
Platforma: Flash
Zkuste odoperovat koleno. Postupujte podle instrukcí, které vám uděluje lékař.

Ovládání: myš
Velikost: 1,35 MB
Platforma: Flash
Obsluhujte zákazníky. Stali jste se servírkou v restauraci a na starost máte 4 stoly. Splňte zákazníkům jejich přání. Pokud se 3 rozčílí, tak máte padáka.

Ovládání: myš
Velikost: 939 kB
Platforma: flash
Posledni komentare
20.04.2007 11:45:46: klikni na kliku u dveří a tam se ti objeví symboly na odnešení koše a odkladače.Odnese ho nějaký člo...
25.03.2007 19:33:07: tak to teda nevím, promiňsmiley${1}
25.03.2007 11:19:10: prosím vás mám prosbu tato hra mě baví ,ale jak mám uklidit talíře když odkladač je plný??prosímpora...
McDonalds Videogame je strategická hra, ve které jste se stal "manažerem" obchodu a musíte zakládat farmy, zabíjet prasata, přitáhnout do obchodu zákazníky a nepřivést obchod do minusu. Hra je celkem dobrá a hratelná.

Ovládání: myš
Velikost:  1,4 MB
Platforma: Flash
1  
2